Prodej a servis elektrokol

Vzhledem k celkovému vývoji na trhu elektrokol, jsme se i my rozhodli uvést do prodeje ucelenou řadu elektrokol od různých výrobců, abychom dokázali uspokojit přání jak méně náročných zákazníků, tak i nejvyšší požadavky těch nejnáročnějších.

Pokud by si snad někdo nevybral z naší široké nabídky jsme pro něj připraveni sestavit – motorizovat kolo, které si zákazník sám vybere, popřípadě jej již vlastní.

Pro provoz na veřejných komunikacích standardně montujeme motory 250 W, jak nám ukládá evropská legislativa. V případě zájmu zákazníka provozovat kolo mimo komunikace můžeme motorizovat i jinou wattáží, např. 500 – 1000 W, dle podmínek ve kterých chce zákazník kolo provozovat.

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v oboru elektrokol dle nejnovějších trendů. Vývoj v tomto oboru postupuje kupředu mílovými kroky, zejména pak baterie, u nichž se rok od roku snižuje hmotnost a stoupá kapacita.

V naší dílně jsme schopni zajistit servis veškerých elektrokol, ne jen těch, která prodáváme. Používáme moderní diagnostické metody, např. Powerflex-Pannasonic nebo Tranz-X, což jsou výrobci pohonných systémů, k nimž dodávají komplexní diagnostické metody, podobně jako u moderních automobilů. Tyto metody nám spolehlivě odhalí výrobní chyby a poruchy, stejně jako nevhodné použití ze strany spotřebitele /počet cyklů baterie eventuálně přetížení a podobně/.

Před nákupem eletrokola doporučujeme podrobnou konzultaci s našim personálem, která je zcela zdarma a pomůže předejít komplikacím spojeným s nevhodným výběrem kola.