Servis

Zaměstnanci v našem servise jsou certifikovaní a profesionálně proškolení k servisům jízdních kol všech výrobců.
Každý náš zaměstnanec se několikrát do roka účastní školících programů, které slouží nejen ke zdokonalení práce, ale také k seznámení a cvičení s nejnovějšími druhy technických doploňků.

Veškeré prohlídky kol, zjišťování technických závad a konzultace jsou zcela zdarma. Servis kol si zákazník domlouvá přímo s mechanikem, proto je daleko jednodušší docílit správného výsledku a přání všech našich zákazníků..

Dnešní „moderní“ kola jsou velice složitá, a je třeba se o ně starat daleko více, než o kola jednoduchá z dřívějších dob. Ani to nás nevyvede z míry, nedělá nám vrásky žádná problematika.

Na odpružené vidlice máme speciální zaškolení firmy RockShock. Zajišťujeme servisvidlic a tlumičů všech běžně prodávaných značek jako Fox, Manitou, Suntour, X-fusion i jiných.

Pokud to kapacita servisu a náročnost opravy dovoluje, provedeme opravu i na počkání.

Provádíme kompletní garanční, i pozáruční servis, přičemžz garanční prohlídky a servisy mají vždy přednost a jsou zdarma.

V případě koupě nového kola není jakýkoliv problém zaměnit komponenty dle přání.

Je více než jisté, že výborný servis je velice důležitý, proto mu věnujeme 100% nasazení. Používáme pouze originální nářadí, chemii jako jsou čističe, maziva a oleje, brzdové kapaliny.